Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Kriss Consult ofera locuri de munca in Germania fara comision pentru urmatoarele meserii: - mecanic auto, tinichigiu auto; - vopsitor auto, vopsitor industrial; - mecanic de camioane, mecanic de masini agricole; - programator/operator masina CNC; - sculer matriter; - electrician industrial; - lacatus/sudor (MIG –MAG, WIG). Locurile de munca sunt in regiunea: Baden Württemberg, in apropiere de orasul Stuttgart in Germania. Oferta: - Contract de munca pe perioada nedeterminata. - Salarizare de 1500 euro net lunar. - Concediu anual platit: 24-30 zile/an. - Cazare asigurata de angajator. - Taxele sociale si asigurarile de sanatate sunt platite conform legilor in vigoare din Germania. - Orele suplimentare, precum si cele din schimbul de noapte sunt platite cu 125%.

Cerinte

- Calificare profesionala in domeniu. - Experienta in domeniu de minim 2 ani. - Cunoasterea limbii germane la nivel conversational minim B1. Toate aceste locuri de munca in Germania sunt fara comision.

16 pozitii disponibile 50 persoane au aplicat deja