Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Oferim locuri de munca pentru diverse proiecte in urmatoarele domenii: agricultura in sera, industrie si productie si logistica. OFERIM: -cazare, contra cost; -asigurare medicală,contra cost; -transport de la locul cazarii la locul de munca,contra cost; -coordonatori romani. NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE ASCUNSE ! DESCRIEREA COMPANIEI: GOODMORNING B.V. a fost înregistrată la 22 iunie 2001 cu numele Exotic Green. La început GOODMORNING plasa angajaţi temporari doar în domeniul agriculturii de seră. Între timp, GOODMORNING şi-a extins domeniile de activitate, acoperind în prezent domenii precum industria alimentară, logistică şi tehnologie.. În ultimul timp, recrutăm, pe lângă candidaţi din Europa de Est şi centrală, şi candidaţi din Olanda. Venise deci timpul pentru un nou nume, de aici: GOODMORNING! În fiecare zi mai mult de 1.500 de angajaţi ai firmei GOODMORNING lucrează în diferite sectoare la clienţii firmei. Angajaţii noştri sunt îndrumaţi de către o echipă de 45 de angajaţi din cadrul birourilor din Etten-Leur, Welberg şi Zwijndrecht. GOODMORNING este o firmă cunoscută datorită flexibilităţii, nivelului înalt de cunoştinţe şi încredere şi datorită inovaţiilor continue.

Cerinte

-cunoasterea limbii engleze nu este obligatorie,dar constituie un avantaj; -deținerea permisului de conducere reprezintă un avantaj. CAUTAM: -elevi si studenti; -femei, barbati si cupluri.

100 pozitii disponibile 174 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai