Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Stiati ca...? Pana la sfarsitul lunii martie 2017 se intentioneaza sa se invoce Articolul 50, procesul de iesire a Marii Britanii din UE. Astfel, imediat dupa invocarea articolului se vor face schimbari, inclusiv modul de obtine actele necesare pentru a lucra legal, implicand costuri suplimentare. De asemenea este in discutie si ideea de crestere a salariului minim la 10 lire/hr pana in 2020, ceea ce face ca UK sa ramana in continuare o tara atractiva. Daca doriti sa plecati in UK, acum este momentul oportun. Plecarea dvs fiind una simpla si fara costuri foarte mari. De aceea venim in ajutorul dvs cu mai multe oferte pentru toti cei care doresc sa lucreze in domeniul Health and Care (Infirmieri/Asistenti medicali) in azile. Datorita experientei indelungate, avem parteneriate cu firme britanice lidere pe piata in acest domeniu din UK. Contractele de munca se semneaza inainte de placarea din tara. Nu percepem taxe de mediere sau comision! NU percepem COMISION sau ALTE TAXE! Plata incepe de la 7,5 lire pe ora, dupa 3 luni creste la 7,70 lire pe ora, dupa 9 luni la 7,90 lire pe ora iar dupa 12 luni la 8,10 lire pe ora. Pentru infirmieri. 15 lire pe ora pentru asistenti cu PIN.

Cerinte

Ce conditii trebuie sa indepliniti? -Limba engleza nivel conversational/mediu -Fara cazier -Experienta cu varstnici ( se ia in considerare si experienta cu membrii din familie, rude, cunostiinte, vecini etc) -Persoana rabdatoare, blanda, prietenoasa

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja