Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Selectam candidati pentru companii mari din UK, orasul Nottingham pentru a lucra in depozite. Locurile sunt limitate, plecarile sunt rapide, candidatii NU trebuie sa cunoasca limba engleza. » Responsabilitatile muncitorilor: • manipularea marfurilor din depozit • mutarea bunurilor si produselor in depozit • incarcarea si descarcarea marfii si produselor din depozit • orice alte responsabilitati cerute de superiori. » CERINTE JOB: • se accepta femei, barbati si cupluri (prieteni sau sot-sotie); • NU este necesara nici un fel de experienta; • se ofera pregatire inainte de inceperea muncii; • NU este necesara nici un fel de calificare; • NU se cer cunostiinte de limba engleza; • personalitate prietenoasa si devotament in munca; » SE OFERA: Castigul saptamanal: Incepand cu 7,50 Lire sterline/ ora . Va rugam sa ne lasati un mesaj cu datele dvs de contact. !Atentie! doar candidatii selectati in urma CV-ului vor fi contactati telefonic, pentru un scurt interviu. »»» AVANTAJ!!! Nu se percep nici un fel de comisioane din partea angajatorului sau a firmei de recrutare. Contractul de munca se semneaza din tara, dar direct cu angajatorul din UK. Mult succes.

Cerinte

» Responsabilitatile muncitorilor: • manipularea marfurilor din depozit • mutarea bunurilor si produselor in depozit • incarcarea si descarcarea marfii si produselor din depozit • orice alte responsabilitati cerute de superiori. » CERINTE JOB: • se accepta femei, barbati si cupluri (prieteni sau sot-sotie); • NU este necesara nici un fel de experienta; • se ofera pregatire inainte de inceperea muncii; • NU este necesara nici un fel de calificare; • NU se cer cunostiinte de limba engleza; • personalitate prietenoasa si devotament in munca;

50 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai