Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitia: Infirmiera in azile de batrani Anglia Salarizarea: 7- 7,30 lire/ora Minim ore lucrate: 35 h/saptamana. Contract pe o perioada de 12 luni cu posibilitate de prelungire. Se asigura la ajungerea in UK: – Cursul de inductie (cursul de pregatire este obligatoriu prin lege conform standardelor britanice, chiar daca acesta face deja parte din educatia si practica dvs.) dureaza aprox.7 zile – Cazarea si 2 mese/zi va sunt asigurate pe toata perioada cursului de inductie La inceperea activitatii, partenerul britanic va poate asigura cazarea in schimbul retinerii acesteia din salar. Cerinte: Limba engleza la nivel conversational Experienta cu persoanele varstnice(chiar daca ati avut grija de cineva din familie) Responsabilitati: • se ocupa in principal cu asigurarea confortului batranului asistat • asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor acestuia • acordarea ingrijirilor igienice (imbaiere) • mobilizarea si transportul • supravegherea starii de sanatate • respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale • acordarea primului ajutor • gestionarea resurselor alocate • asigurarea conditiilor igienico-sanitare • completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc Acte necesare: – cazier tradus in limba engleza – adeverinta medic familie tradusa in limba engleza – CI – pasaport – 2 scrisori de recomandare semnate si stampilate, obligatoriu in limba engleza Fiecare candidat care corespunde cerintelor va fi programat pentru interviul direct cu recrutorul britanic.

Cerinte

Acte necesare: – cazier tradus in limba engleza – adeverinta medic familie tradusa in limba engleza – CI – pasaport – 2 scrisori de recomandare semnate si stampilate, obligatoriu in limba engleza Fiecare candidat care corespunde cerintelor va fi programat pentru interviul direct cu recrutorul britanic.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja