Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ofer locuri de munca in constructii pentru 8 persoane cu experienta. Avantaj pentru posesori permis categoria B si vorbitorii de limba engleza. Pun la dispozitie autoturisme si autoutilitare pentru deplasarea la locul de munca si ofer cazare contra cost in casa unde locuiesc, dar si optiunea de a locui fara nici un cost in santiere partial terminate (in camere locuibile cu dus si bucatarie). Plata se face la saptamana in fiecare zi de Sambata. Locurile de munca sunt pe termen lung cu posibilitati de marire a salariului in timp. Rog seriozitate! Prima plecare 7 Iunie ora 1 noaptea din Braila.

Cerinte

Se cere experienta in urmatoarele domenii: zidarie, rigips, finisaje (glet), vopsit / zugravit, tamplarie, instalatii satitare si incalziere, instalatii electrice, acoperisuri carton / tigla, instalare geamuri si usi, instalare mobilier, instalare parchet

8 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja