Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

SC Infomunca SRL recruteaza personal cu experienta in domeniul constructiilor pentru diverse proiecte in Olanda. Se cauta tamplari, zidari, fierari betonisti, zugravi, montatori placi de rigips, faiantar. Responsabilitati: -citirea si interpretarea planurilor, desenelor, schitelor specifice -curatarea si pregatirea zonelor de lucru -masurarea, taierea, asamblarea, punerea si asocierea materialelor din lemn, otel usor si alte materiale, -aplicarea placilor de gips pe tavane sau pe peretii interiori ai cladirilor -montarea placilor anti-acustice etc Oferta include: -program de lucru: 40 ore/saptamana -cazare asigurata in mod gratuit -salarizarea: 350-500 euro/saptamana, 1400-2000 euro/saptamana NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE!!

Cerinte

-disponibilitate de plecare imediata -cunoasterea limbii germane sau engleze la nivel conversational -actele necesare plecarii -seriozitate -experienta pentru aceste locuri de munca este obligatorie -permis de conducere categoria B -se prefera candidati care pot merge cu masina personala, dar acest lucru nu reprezinta o cerinta imperativa

5 pozitii disponibile 50 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai