Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

SC Infomunca SRL recruteaza personal cu experienta in domeniul constructiilor pentru diverse proiecte in Olanda. Se cauta montatori de tigla, rigips, placi pentru tavan si profile de metal, tamplari, sudori, montatori de geamuri Responsabilitati: -citirea si interpretarea planurilor, desenelor, schitelor specifice -curatarea si pregatirea zonelor de lucru -masurarea, taierea, asamblarea, punerea si asocierea materialelor din lemn, otel usor si alte materiale, -aplicarea placilor de gips pe tavane sau pe peretii interiori ai cladirilor -montarea placilor anti-acustice etc Oferta include: -program de lucru: 40 ore/saptamana -cazare si masina de lucru asigurata in mod gratuit -salarizarea: 450 euro/saptamana, 1800 euro/luna NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE!!

Cerinte

-disponibilitate de plecare imediata -cunoasterea limbii germane sau engleze la nivel conversational -actele necesare plecarii -seriozitate -experienta pentru aceste locuri de munca este obligatorie

5 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai