Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Danemarca

Descrierea jobului - Danemarca

Salariu: în primele 12 luni de contract 12€ pe oră înainte de taxe, cam 8-9€ după; Salariul de bază este cca. 1,700 € înainte de taxe. Procentul de impozitare a salariului brut câştigat în Danemarca variază între 8 și cca. 28%, procent în care este inclusă și asigurarea medicală. Compania vă ajută cu întocmirea dosarului, traduceri, vă ajută în Danemarca cu actele, asistență permanentă cu registrație și cu autoritåțiile de taxa. Servicii oferite contra-costului de 500€, plătit o dată și este decontat din primul salariu primit în Danemarca. Condiții de muncă : timp de lucru 37 ore/ săptămănă, timp de repaus, ore suplimentare plătite. Cazarea este pusă la dispoziţie de către fermier, contra-cost; suma este intre 1500 DKK si 2500 DKK (200-300€) în funcție de condițiile oferite și include toate utilitățile (cameră, spațiu comun, bucătărie și baie comună) Lucrăm cu ferma de vaci, porci, nurci și sere (legume și fructe),

Cerinte

- Limba : Engleza la nivel mediu - Spirit: Muncitor - Acte din EU sunt necesare. - Flexibilitate pt. deplasare Persoanele interesate sunt rugati să trimită cv-ul cu poza atasată, și vor fi contactați de noi prin telefon sau/și email.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai