Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa lucrezi in Marea Britanie ca si infirmiera? Alege un parteneriat de incredere si incepe-ti cariera cu noi! Suntem de peste 11 ani pe piata din Romania, autorizata ITM. De ce sa alegi oferta noastra: NU ai de platit taxe si comisioane catre noi Decontare transport Romania – Anglia de catre angajator Angajatorul tau este certificat ISO 9001, leader pe piata din U.K Plata pe incepe de la 7,85 lire si creste pana la 8,50 dupa 12 luni Contract de munca pe perioada nedeterminata Suport cu obtinere NINO, cont bancar, DBS Concediu platit 28 zile pe an Asigurare obligatorie – platita de agajator Uniforma gratuita oferita de angajator Traducerea actelor gartuit Suport post arrival

Cerinte

Cerinte: - cunostinte de limba engleza la un nivel mediu/conversational - persoana blanda, calda , rabdatoare - cazier curat -experienta cu varstnicii ( se ia in considerare si experienta cu membrii din familie, rude, cunostiinte, vecini etc) - pentru barbati sunt absolut necesare studiile si experienta in domeniul medical, kinetoterapie, farmacie, psihologie sau cursuri de infirmieri/ingrijitori PLECARI RAPIDE! LOCURI LIMITATE! Aplica acum!

12 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja