Detalii loc de munca

Descrierea jobului

S.C YSIIEA S.R.L, agentie de recrutare si de plasare a fortei de munca in strainatate, recruteaza STUDENTI si persoane tinere, pentru a munci pe timp de vara, in domeniul agricol in UK la ferme de legume, fructe moi si fructe tari. Salarizare: la norma (castig in functie de recolta culeasa dar nu mai putin de 6.70 lire/ora) si in unele cazuri la ora (7.20lire/ora). Program de munca: variabil, in functie de conditiile meteo (in general 8 ore/zi, 6 zile/saptamana) Cazare: este asigurata contra cost-37.45 lire/saptamana. Contractul de munca se semneaza direct cu ferma. Munca se desfasoara pe camp, in sere si depozite, in functie de ferma.

Cerinte

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: - sa fie persoane rezistente la temperaturi ridicate si la munca fizica; - Sa aiba indemanare, rapiditate; - Experienta anterioara in ferma reprezinta avantaj; - NU este necesara cunoasterea limbii engleze; Varsta ideala: 18-30 de ani. Varsta maxima: 35 ani!

100 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja