Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: In responsabilitati intra intretinerea de baza a piscinei (pastrarea curateniei la locul de munca si a piscinei, verificarea zilnica a nivelului clorului si a PH-ului din piscina). Activitatile salvamarului trebuie sa fie in concordanta cu regulamentul de ordine interioara, stabilit de catre firma angajatoare si comunitatea de care apartine piscina la care este repartizat, salvamarul constituindu-se si in persoana de legatura dintre cele doua parti. Beneficii: Salariul lunar de 1150 euro net; 8h/zi (posibilitate de ore suplimentare); Decont la biletul de intoarcere 100 euro; Bani de buzunar 250 euro la sfarsitul programului. Durata contractului: iunie – septembrie

Cerinte

Conditii de participare: Varsta cuprinsa intre 18-35 ani; Aptitudini de natatie (inot); Diploma de liceu/facultate/scoala profesionala; Limba spaniola la nivel conversational.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Spaniola

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja