Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Doriti un nou loc de munca si un salariu mai bun?Sunteti dispus/a sa va mutati in Anglia? Brilliant Recuitment se afla in parteneriat cu angajatori importanti din Anglia oferind contracte de munca pe un an, pachet salarial competitiv la nivel european, un mediu de lucru professional, placut si dinamic , FARA COMISION! Posturile pentu care recrutam, INGRIJITOARE/ INFIRMIERE/ ASISTENTE, se afla atat in institutii medicale (azile) cat si la domiciliu. Angajatorul ofera: - Contract de munca : 12 luni, sesiune de training 1 saptamana cu cazare si masa inclusa; - Cazarea: asigurata contra cost.

Cerinte

- Spirit de echipa, seriozitate, competente de comunicare; - Limba engleza la nivel conversational; - Disponibilitate la un contract de munca pe un an; - Experienta constituie un avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja