Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Norvegia

Descrierea jobului - Norvegia

Pozitiile disponibile in urmatoarele domenii: SERVICE AUTO CONSTRUCTII Oferta de munca si beneficii: Salariul lunar net incepe de la 1800 Eur; Plata salariului se va face saptamanal; Contract de munca semnat si declarat in Norvegia pe o perioada indelungata; Cazare asigurata; Angajatorul va prelua candidatii de la aeroport catre cazare si catre locul unde vor lucra; Responsabilitati: Cunoasterea procedurilor de lucru pentru pozitia ocupata; Capacitatea de a utiliza uneltele specifice fiecarui profil; Seriozitate;

Cerinte

Pentru fiecare din joburile disponibile, clientul cauta candidati care sa indeplineasca urmatoarele cerinte: Experienta pe o pozitie similara:+2ani; Permis auto - constituie avantaj; Cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational – in special, cunoasterea termenilor din domeniul de activitate;

3 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai