Detalii loc de munca

Descrierea jobului

a firma se lucreaza cu carne de porc. In functie de pozitia ocupata, se poate întâmpla să lucrati cu diferite parti de carne de porc. In cazul in care lucrati la impachetare va trebui sa ambalati un numar mare de cutii pe ora. De asemenea cei care spala navetele, trebuie să acorde atenție igienei și, de asemenea, avem nevoie de angajați de expediere, care trebuie să aibă un ochi pentru procesele de logistica.

Cerinte

Pozitia: Lucrator logistica Experienta necesara: Experienta in logistica, impachetare si productie Pregatirea profesionala: Nu e specificata Disponibilitate: - Disponibil pentru o perioada lunga de timp - Intelegerea limbii engleze si posibilitatea de a comunica in limba engleza - Dispus sa lucreze cu carne, in conditii umede si reci - Să fie capabil să înceapă dimineața devreme și să fie dispus să munceasca suplimentar Conditii de lucru: Temperatura rece, halele in care se lucreaza sunt racite la 5C Haine de lucru: incaltamintea de protectie si plasele de par sunt obligatorii si vor fi asigurate de companie Masini: este posibil sa lucrati cu sau in apropierea unor masini cu lame, camioane sau masini mari, asa ca trebuie sa fiti atenti Data de incepere: Cat de curand posibil Cooperare: Colegi, alti membri ai echipei Limba: De preferat engleza Carnet de conducere: De preferat Masina proprie: Ar fi bine dar nu e neaparat necesar Conditii salariale: 9,78 EUR brut pe ora incepand cu varsta de 23 ani Plata Payments: Plata salariului se va face o data la 4 saptamani prin banca (plățile în numerar nu sunt posibile, totul se va face prin transfer bancar) Este posibila o singură plată în avans de 150 €, după prima săptămână de lucru

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja