Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR Agency recruteaza femei pentru posturile de sortatoare / ambalatoare legume in cadrul unei fabrici din Olanda! Doamnele vor lucra in fabrica , la sortare rosii /ardei , la banda. Angajatorul ofera cazare gratuit si transport de la locul de munca la cazare si retur gratuit. Se incheie contract pe perioada determinata : 9 luni , cu posibilitate de prelungire. Salarizare si program de lucru : 6 euro / ora , 8-10 ore / zi , 6 zile / saptamana , 1 zi libera pentru odihna. Cunostintele limbii engleze si detinerea permisului de conducere categoria B, constituie avantaj . Varsta cuprinsa intre : 20 si 40 de ani. Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un Cv pe una din adresele de email a firmei noastre, sau pot veni la sediul societatii

Cerinte

Varsta cuprinsa intre 20 si 40 de ani , Permis de conducere categoria B constituie avantaj, Cunostintele limbii engleze constituie avantaj, Stare buna de sanatate , Fara antecedente penale

20 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja