Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doua doamne/domnisoare, cunoscatoare ale limbii engleze, pentru lucru la cafeneaua unui circ din Marea Britanie. Se asigura contract pe durata sezonului de spectacole(pana in nov.2014, cu posibilitate de rechemare in sezonul urmator. Atributii: preparare cafea, ceai, mici gustari, servirea clientilor si incasarea costului consumatiei, mentinerea curateniei, alte sarcini conform solicitarii sefilor ierarhici. Salarizarea este saptamanala, in cuantum de 225 GBP/saptamana.Orarul de munca este in functie de modul in care sunt organizate spectacolele de circ.Se asigura gratuit cazare in rulota/vagon de circ. Candidatele interesate sunt rugate sa trimita aplicatia(CV in limba engleza insotit de foto color corp intreg) inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Plecarile sunt garantate si urgente-14 aprilie a.c.!

Cerinte

Cerinte obligatorii: -doamne/domnisoare, varsta maxima 35 ani - limba engleza nivel conversational - disponibilitate pentru munca in alte conditii decat program fix - experienta prezinta avantaj - disponibilitate pentru a se prezenta la post conform ofertei - acceptarea conditiilor recrutorului

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja