Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam pentru un restaurant cu specific italian din orasul Meckenheim, in apropiere de Bonn – Germania, doua doamne/domnisoare pentru a ajuta la prepararea meniurilor in bucatarie, spalat vase, ajutor in spatele barului si mentinerea curateniei. Proprietarul este italian, seful personalului este o doamna din Romania. Oferta : - contract de munca pe perioada nedeterminata; - asigurarile sociale si medicale platite de angajator; - cazare si masa asigurate de angajator; se retin 50 euro lunar pentru plata utilitatilor ; - 900 euro salariul net lunar.

Cerinte

- indemanatice, vrednice, increzatoare in fortele proprii, dispuse sa invete si sa aplice atributiile specifice postului; - fara probleme medicale; - preferabil (dar nu obligatoriu) cunostinte de limba italiana, engleza sau germana nivel minim; - disponibilitate pe termen lung.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja