Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIEREA COMPANIEI Clientul nostru este o companie ce a dezvoltat o retea de distributie bine organizata si a creat un compartiment de service specializat care asigura consultanta tehnica pentru montarea si punerea in functiune a dispozitivelor de copiat chei precum si un eficient serviciu de livrare la client. RESPONSABILITATI: Prelucrarea tuturor tipurilor de chei brute ( nu este necesar experienta in domeniu, se ofera training de specialitate pentru utilizarea masinlor de copiat chei); Vanzare produselor de feronerie si sisteme de siguranta; Folosirea corecta a casei de marcat; Emiterea de comenzi catre sediul central; Receptia marfurilor primite; Respectarea cu strictete a programului de lucru aprobat de societate si a magazinului din complexul comercial. BENEFICII: Training de specialitate in cadrul companiei; Posibilitati de avansare; Tichete de masa; Decontarea transportului; Bonusuri pentru depasirea target-ului.

Cerinte

CERINTE: Studii medii finalizate : liceale/scoala profesionala; Persoana serioasa, onesta, disciplinata, aspect ingrijit; Responsabilitate, capacitate de lucru in echipa; Utilizare PC (Word, Excel, Internet); Buna comunicare cu clientii.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja