Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: • Realizarea comenzilor pentru magazine/clienti conform documentelor de picking; • Depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii; • Participarea la activitati de incarcare/descarcare marfuri (ocazional/prin rotatie); • Informarea superiorul ierahic locului de muncă imediat ce constată că nu sunt întrunite condiţiile pentru asigurarea integrităţii calitative sau cantitative a mărfurilor care intră sau ies din depozit; • Intretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare; • Asigurarea ordinii si curateniei la locul de munca.

Cerinte

Cerinte: • Studii medii; • Experienta in domeniu (firme de distributie, depozite en-gros, hypermarketuri); • Autorizatie stivuitorist eliberat de ISCIR, reprezinta avantaj; • Persoana organizata si responsabila; • Capacitate de planificare si prioritizare a activitatii; • Abilitati de comunicare , spirit de lucru in echipa. Beneficii: • Bonuri de masa • Decontarea abonamentului pe o linie de transport in comun; • Mediu de lucru dinamic cu posibilitati de promovare si dezvoltare pe plan profesional. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

5 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja