Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Servirea produselor alimentare si a bauturilor precum si satisfacerea cererilor clientilor prin standardele solicitate de companie; Participa la pregatirea locatiei, la verificarea termenelor de garantie a produselor conform standardului companiei si in acord cu indicatiile sefului de sala; Respectarea regulilor de servire printr-o atitudine profesionala, si intr-o maniera eficienta; Preluarea si servirea comenzilor; Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la produsele din meniu; Realizarea notei de plata si a incasarilor; Acordarea sprijinului clientilor in alegerea preparatelor; Foloseste tehnici de eficientizare a vanzarilor. Beneficii: Oferim angajatilor noştri oportunitatea de a lucra alături de persoane cu experienţă semnificativă în domeniu. Garantia corectitudinii contractuale; Salariu fix + spor vechime totala in munca + spor de noapte + spor de weekend; Bonusuri periodice dobandite in urma peformantelor dovedite si a vanzarilor; Facilitati acordate angajatilor in cadrul companiei (tichete de masa, masa calda, transport, alte facilitiati conform Contractului Colectiv de Munca); Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.

Cerinte

Candidatul ideal: Studii liceale/scoala profesionala; Experienta pe o pozitie similara - constituie avantaj; Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational - constituie avanataj; Diploma de ospatar - constituie avantaj; Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa; Orientare catre client.

6 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja