Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

LUCRĂTOR COMERCIAL RESPONSABILITĂŢI: • Asigurarea disponibilităţii produselor la raft prin aprovizionarea permanentă, în funcţie de necesităţi; • Aranjarea produselor la raft, cu respectarea planului de merchandising; • Supravegherea existenţei tuturor mărcilor de produse în interiorul raionului în care activează; • Asigurarea prezenţei şi coerenţei informaţiilor referitoare la preţ; CASIER RESPONSABILITĂŢI: • Completarea facturilor la solicitarea clienţilor; • Scanarea şi încasarea contravalorii produselor prin modalităţile de plaṭi agreate de companie; • Gestionarea numerarului şi a documentelor de la casa de marcat; • Oferirea de informaṭii şi suport necesar clienților ȋn soluṭionarea eventualelor probleme legate de preţ, produse etc.; MANIPULANT MARFĂ RESPONSABILITĂŢI: • Ȋncӑrcarea ṣi/sau descӑrcarea mӑrfurilor ȋn/din autovehicule • Manipularea ṣi aṣezarea produselor ȋn spaṭiile special destinate ȋn funcṭie de sortimentele de produs; • Pregӑtirea produselor pentru livrare conform documentelor ṣi indicaṭiilor gestionarului;

Cerinte

VINO ṢI TU IN ECHIPA PRAKTIKER!venituri salariale nelimitate ȋn funcṭie de performanṭӑ (salariu fix+tichete de masӑ+bonusuri); cursuri de formare gratuite ; dezvoltare profesională; stabilitate pe termen lung;Avem posturi disponibile in urmatoarele orase: - ARAD; - BACAU; - BAIA MARE; - BOTOSANI; - BRASOV; - BUZAU; - BRAILA; - BUCURESTI (Militari / Vitan / Voluntari); - CONSTANTA; - CLUJ-NAPOCA; - CRAIOVA; - DEVA; - FOCSANI; - GALATI; - IASI; - ORADEA; - PIATRA NEAMT; - PITESTI; - PLOIESTI; - TARGOVISTE; - TG.MURES; - TIMISOARA; - SATU MARE. Te asteptam cu CV-UL TAU LA PUNCTELE INFO CLIENTI din cadrul magazinelor PRAKTIKER LUCRĂTOR COMERCIAL CERINŢE: • Studii medii (liceu) sau curs de Lucrător comercial; • Cunoştinţe operare PC (Ms Office) – constituie avantaj; • Un bun nivel de comunicare, sociabilitate, responsabilitate, • Integritate, spirit de echipă; • Motivaţie de a obţine rezultate; • Rezistentă la efort fizic; CASIER CERINŢE: • Studii medii (liceu); • Experienṭa pe casa de marcat si ȋn lucrul cu banii; • Cunoştinţe de operare PC; • Capacitate de învăţare, flexibilitate, spirit de echipă; • Motivaţie de a a-ţi face treaba cât mai bine; MANIPULANT MARFĂ CERINŢE: • Studii generale, şcoalӑ profesionalӑ; • Cunoştinţe minime de operare PC (constituie avantaj) • Atent la detalii; • Abilitӑṭi matematice de bazӑ; • Seriozitate, responsabilitate, spirit de echipӑ;

10 pozitii disponibile 41 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai