Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sc Infomunca Recruitment SRL recruteaza lucratori comerciali pentru supermarket-urile din Olanda. Printre activitatile zilnice se numara: umple/reumple produsele de pe rafturile din supermarket-uri, veti lucra in echipa și împreună trebuie sa vă asigurați că toate produsele sunt stocate și că magazinul este în ordine perfectă pentru deschiderea de zi cu zi. Salariul incepe de la 11.46 brut pe ora si poate creste in functie de performante Turele de noapte sunt platite cu 5.30 euro pe ora mai mult decat intr-o tura normala Orele de lucru sunt de la ora 6.00 dimineata pana la 6.00 seara in functie de turele lucrate.

Cerinte

Aptitudini principale: * Vorbitor de engleza * Lucru in echipa * Coordonare rapidă * Motivat * Învățare rapidă și responsabitate Experienta in domeniu este un avantaj insa nu este o conditie eliminatorie

10 pozitii disponibile 66 persoane au aplicat deja