Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recrutează 4 Lucrători Comerciali pentru un lanț de magazine din Sibiu. Se lucrează 4 zile pe săptămână într-unul din magazine și 1 zi pe săptămână se fac cursuri teoretice la unul din centrele de formare. Se lucrează în 2 schimburi + 2 weekenduri pe lună: - 07:30 – 16:00 - 14:30 – 23:00 La sfârșitul perioadei de școlarizare, ucenicii vor obține o diplomă recunoscută atât în România cât și în Germania. Responsabilități: - Verifică existența prețurilor la raft; - Afișează și schimbă prețurile (conform listelor de prețuri primite); - Asigură spațiu pe rafturi pentru plasarea produselor noi și inscripționarea lor (denumire și preț); - Sortează și aranjează marfa la raionul de Legume Fructe; - Organizează cât mai eficient marfa pe paleți; - Manipulează marfa în condițiile păstrării integrității acesteia.

Cerinte

- Vârsta între 18-25 ani (se semneaza contract de ucenicie); - Diploma de 10 clase. Oferte (bonusuri): - Salariu; - Bonuri de masă; - Contract de ucenicie pe 3 ani.

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja