Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Companie de resurse umane EPSN recruteaza 3 persoane pentru pozitia de lucrator gestionar in cadrul unei companii producatoare de confectii dama. Locatie: Bucuresti, zona Obor-Baicului Responsabilitati: 1. Pregatirea produselor: - Verificarea produselor finite, pentru magazine, sosite din sectie, pe masuri si culori; - Verifica produsele aduse din sectie: corespondenta dintre marime si eticheta adeziva si corespondenta dintre numarul produselor si raportul zilnic de productie; - Etichetarea produsele in cazul cand sosesc fara eticheta adeziva; - Impartirea produselor venite, conform fisei de repartitie primita de la departamentul vanzari; - Scaneaza, verifica si apoi le trimite la magazine produsele solicitate; 2. Pregatirea necesarelor de produse finite pentru magazine: - Colecteaza produsele din depozit conform comenzilor primite de la magazine; - Scaneaza produsele colectate conform necesarelor ; - Verifica produsele scanate cu avizele de expeditie listate; - Pentru magazinele din tara la care nu sunt programate masini de expeditie, produsele se scot de pe umerase si se introduc in cutii de carton, se sigileaza si se lipesc awb-urile; 3. Verificarea cantitativa a produselor trimise retur de catre magazine; 4. Asezarea returului in depozit pe coduri dupa verificarea CTC; 5. Urmareste ca produsele sa fie in permanenta curate si depozitate conform procedurilor de depozitare; 6. Etichetarea produsele in cazul cand acestea sunt scrise de mana sau vin de la magazine fara eticheta adeziva; 7. Verificarea atat a stocului scriptic cat si al celui faptic; Program de lucru: 08.00 – 16.30 de Luni pana Vineri;

Cerinte

Studii medii; - Persoana organizata si muncitoare, atenta la detalii; - Se lucrează în picioare și necesită multă mișcare. Despre compania EPSN Elas Professional Service Network Romania, este parte a grupului EPSN Workforce cu reprezentanta in 11 tari ale Uniunii Europene. EPSN Workforce este prima companie care asigură o soluție totală de recrutare la nivel internațional. Oferim un proces detaliat de relocare pentru fiecare domeniu de activitate, pentru fiecare țară, dedicat Talentelor și Clienților cu toate informațiile necesare, de la etapa de acomodare și până la programul de monitorizare de tip „buddy”, pentru a ne asigura că așteptările candidaților sunt îndeplinite. Nu doar pentru a se integra la job, dar și pentru a se integra în țară.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai