Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recruteaza 2 LUCRATORI GESTIONARI / PICKERI pentru unul din clientii sai, o companie lider pe piaţa româneasca a produselor de morarit si panificaţie. PROGRAM: Se lucreaza DOAR IN TURA DE NOAPTE (21:00 h - 05:00 h), inclusiv sambata si duminica, prin rotatie. LOCATIE: Zona RAHOVA Responsabilitati: • Aranajarea marfii pentru fiecare client; • Aranjarea marfii in masina dupa schitele intocmite si difuzate de catre departamentul “Distributie”; • Intretinerea curateniei si ordinii in depozit si pe rampa de incarcare; • Respectarea regulamentului intern si a normelor de igiena la manipularea produselor de panificatie; • Verificarea documentelor necesare alcatuirii traseelor alocate (facturi, avize de insotire, etc.); • Aducerea autoutilitarelor din parcare in rampa, numai in conditiile in care poseda carnet auto. • Manipularea ambalajelor pe carucioare si platforme. • Respectarea procedurilor si a regulilor interne specifice postului.

Cerinte

• Studii - minimum 8 clase – conditie obligatorie; • Permis de conducere - constituie un avantaj; • Experienta de munca intr-o companie de productie - constituie un avantaj; • Disponibilitate pentru efort fizic de nivel mediu; • Persoana onesta, harnica.

2 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja