Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Ca Lucrator la Subway vei face de toate: - feliere ingrediente in bucatarie si apoi expunerea lor in vitrina din care aleg clientii - preparare sandwich in fata clientului, respectand preferintele acestuia - furnizarea de recomandari si explicatii catre clienti - incasare bani la casa de marcat - curatenie in restaurant Locul de munca este la Subway Gara de Nord; mediul este modern si competitiv iar atmosfera placuta, bazata pe colegialitate. Daca iti dai interesul, posibilitatile de avansare sunt reale, si nu numai in cadrul restaurantului ci in cadrul companiei multinationale Lagardere Travel Retail. Pe langa salariu acordam bonuri de masa si bonuri cadou de Craciun si de Paste. Orele suplimentare sunt platite conform legii, programul este flexibil.

Cerinte

- minim studii medii - capacitatea de a invata usor (retete, preturi, proceduri) - spirit de echipa - placerea de a lucra cu oamenii, de a interactiona cu clientii - harnicie si curatenie - experienta anterioara nu este obligatorie

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai