Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vino sa faci parte dintr-o companie franco-romana ce aduce in Romania un concept nou privind design-ul interior. Daca iti place sa comunici cu clientii, sa ii indrumi si sa ii consiliezi in alegerea produsului dorit, oportunitatea aceasta este una potrivita. In noua echipa vei avea urmatoarele responsabilitati: - Intampinarea, indrumarea si informarea clientilor in legatura cu caracteristicile produselor si cu posibilitatile de creditare din magazine; - Cunoasterea produselor din magazine, caracteristicile speciale ale acestora, precum si modul de utilizare; - Expunerea si aranjarea produselor in magazin; - Propunerea de sugestii sefului de magazin (de exemplu, pentru efectuarea comenzilor); - Etichetarea fiecarui produs ce intra in depozit; - Verificarea preturilor produselor din magazin.

Cerinte

Cerinte: - esti proaspat absolvent (cu/fara experienta profesionala) - ai spirit de echipa, politicos, orientat catre client, dinamic - esti dornic sa inveti si sa te dezvolti profesional intr-un mediu competitiv si inovativ, unde se rasplateste performanta si fidelitatea Se ofera: - mediu inovativ si dinamic - pachet salarial de 1000 lei net+bonuri de masa - locatie: Titan, Bucuresti

6 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja