Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidata ideala: - abilitati de comunicare directa; - initiativa si simtul responsabilitatii; - cunostinte operare PC; - Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj; - Abilitati de comunicare, gandire pozitiva, organizare; - Capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist; - Cunostinte si experienta in livrarea de servicii la cele mai inalte standarde; - Persoana orientata spre solutii, bun la munca in echipa, flexibil; - Bune cunostinte de limba engleza constituie un avantaj. - Limba engleza si studiile superioare contituie un avantaj

Cerinte

Responsabilitati: - Prezinta si vinde produsele oferind toate informatiile necesare despre acestea; - Stabileste si gaseste solutii pentru cerintele clientilor; - Se asigura ca toate produsele sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist; - Receptioneaza produsele potrivit instructiunilor date de supraveghetor si politicii interne a magazinului; - Mentine un mediu de lucru curat si profesionist pentru el si clienti , in timpul programului de lucru; - Contribuie la mentinerea standardelor excelente de Customer Service. - pachet salarial atractiv; - bonuri de masa - program de pregatire si dezvoltare profesionala; - posibilitati de dezvoltare a unei cariere

5 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja