Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sc Infomunca Recruitment Srl recruteaza LUCRATORI COMERCIALI pentru mai multe magazine din Brasov. Beneficii: - Salariul se va negocia direct cu angajatorul; - Decontare transport ( valoarea unui abonament de la RAT) - din a 3 – a luna veti primi card de sanatate; - De asemenea veti avea bonusuri de performanta si prime - Se lucreaza 5 zile pe saptamana(in 2 schimburi: 6:30-21:00 ) si un weekend pe luna(sambata 6:30-16/18 si duminica 7:00-15:00)

Cerinte

1. Scopul general al postului • asigura derularea activitatilor de vânzare a produselor/preparatelor din carne la vitrina asistată, • asigura procesul de vanzare fara intreruperi a intregului pachet de produse oferite de societate. 2. Obiectivele postului • Raspunde de buna servire si maximizarea satisfactiei clientilor . • Promovarea si vanzarea produselor • Verificarea si menţinerea stocurilor de rezervă • Utilizeaza feliatorul pentru operatiile de feliere a produselor numai cu dispozitivul de protectie a acestuia.

11 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja