Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Recrutăm lucrători comerciali cu sau fără experiență care doresc un mediu stabil și program de lucru flexibil în cadrul unei companii multinaționale aflată în continuă dezvoltare pentru toate orașele din țară. Clientul pentru care recrutăm oferă un mediu de lucru modern, training-uri specializate și oportunități de dezvoltare a carierei. Echipa este tânără și acționează cu responsabilitate, dinamism și profesionalism atât pentru suportul clienților cât și al celor mai noi membri ai echipei. Ești genul de persoană care se simte bine să interacționeze frecvent cu clienții? Poți înțelege rapid nevoile clientului și să le oferi informațiile cele mai potrivite? Îți este ușor să lucrezi cu bani și să fii atent/ă atunci când trebuie să încasezi și să dai restul? Ai capacitatea de a duce lucrurile până la capăt și de a fi eficient? Te atrag provocările și îți dorești să lucrezi într-o organizație cu sisteme de lucru moderne, care te încurajează să te dezvolti personal și profesional? Dacă răspunsul la întrebările de mai sus este pozitiv, atunci ești persoana potrivită pentru acest job. Responsabilități: - prezentarea serviciilor companiei către clienții care vizitează agenția; - sprijinirea clienților pentru întelegerea promoțiilor disponibile; - înregistrarea comenzii clienților în sistemul informatic; - încasarea de la client a contravalorii produselor și serviciilor alese; - întocmirea zilnică a documentelor primare de evidență a operațiunilor din cadrul agenției. Beneficii: - pachet salarial foarte motivant ( tichete de masa, abonament medical, bonusuri lunare, de Paști/Crăciun etc); - program full-time sau part-time; - programe și training-uri specializate de dezvoltare personală și profesională; - sprijinul unei echipe tinere și dinamice; - un mediu stabil și o companie în creștere cu multe oportunități de dezvoltare a carierei.

Cerinte

Abilități necesare: - abilități de comunicare; - orientare spre client și rezolvarea solicitărilor acestora; - cunoștințe medii de operare calculator; - abilități de organizare și stabilire a priorităților; - atenție la detalii; - abilități de lucru în echipă; - persoană onestă şi responsabilă.

30 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai