Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Responsabilitati: - asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientilor; - informarea clientilor referitor la sortimentul din magazin, cat si oferirea de informatii de specialitate; - aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazine; - depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii; Oferta : - Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Cerinte

Cerinte - Spirit de echipa si orientare catre client; - Constituie avantaj: Experienta in comercializarea de vopsele lavabile, lacuri etc. - Abilitati de comunicare, atitudine pozitiva; - Responsabilitate, implicare, seriozitate,dorinta de dezvoltare in cariera;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai