Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PicOil Info Consult cauta pentru clientul sau, compania Cosm-Fan, lucrator comercial in reteaua de magazine din Cluj Napoca. Principalele responsabilitati: - ambalarea si etichetarea produselor comercializate; - felierea si transarea corecta a produselor; - aranjarea produselor in vitrinele de prezentare; - oferirea detaliilor referitoare la produsele comercializate catre clienti; - vanzarea directa catre clientii magazinului; - mentinerea stocului in functie de vanzari; - comunicarea cat mai eficienta cu clientii.

Cerinte

Candidatul ideal: - este orientat spre client si spre satisfacerea cerintelor acestuia; - stie sa isi organizeze eficient activitatea; - este caracterizat ca si riguros si punctual; - munceste si comunica bine in echipa; - ofera ajutor colegilor atunci cand este nevoie; - este deschis spre a invata lucruri noi; Salariul este negociabil.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja