Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Divertis Shop este cel mai mare magazin cu produse de divertisment, articole de carnaval, cadouri şi cadouri personalizate din Cluj Napoca. In cele doua standuri din Iulius Mall şi Polus Center pe lângă articolele de divertisment şi carnaval, oferim clienţilor şi posibilitatea de a-şi personaliza pe loc diferite produse și cadouri pe materialele textile (tricouri, şepci, etc.), materiale ceramice (căni, pahare,etc.), materiale plastice (brelocuri, pixuri, ceasuri, etc.), materiale metalice (brelocuri, port cărţi vizită, tabachere, etc.), hârtie. Oferim posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr şi ambiţios. Pachet salarial motivant: salariu fix + procent din vanzari, bonusuri. Mediu de lucru profesionist.

Cerinte

Abilităţi de comunicare, prezentare şi relaţionare cu clientii. Cunoaşterea pachetului Windows la un nivel minim pe operare. Spirit întreprinzător, perseverent, activ, onest, ordonat,iniţiativă, atenţie la detalii. Plăcere şi abilitate de a învăţa lucruri noi. Responsabilitate, ordine, corectitudine şi seriozitate. Personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă. Persoana organizată, dinamică, loială,cu simţ al răspunderii şi spirit de echipă. Consideri că îndeplineşti aceste condiţii ? Crezi că descrierea ţi se potriveşte ? Atunci profită de şansa de a face parte şi a lucra alături de o echipă tânără, talentată şi profesionistă.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja