Detalii loc de munca

Descrierea jobului

UPA Solutions angajeaza cate un lucrator comercial, pentru unul din clientii sai, din zona CORA Pantelimon Responsabilitati: -Asigura necesarul de marfa la raft -Oferirea informatiilor clientilor -Expune marfuri intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibile clientilor -Informeaza clientii de schimbarile care au avut loc in privinta produselor -Raspunde de raportarea pierderilor de orice fel (rebuturi, furturi) -rezolvarea problemelor si satisfacerea cerintelor clientului Pachet salarial: - salariu 1250 brut + bonuri de masa + sporuri - program 8 ore/zi in ture: 06:00 - 14:00; 13:30 - 22:00 - 2 zile libere saptamanal

Cerinte

-Minim 10 clase -Seriozitate,punctualitate -Memorie vizuala buna -Coordonare manuala buna,rapiditate -Capacitatea de a se descurca in conditii de stres si oboseala -Implicare in activitate

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja