Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Staff Temp Ro recruteaza lucratori comerciali si casieri pentru un supermarket din Brasov. Responsabilitati: *Receptie marfa: verificarea concordantei intre fise si marfa adusa *Aranjare marfa la raft, vitrine conform regulilor interne *Verificarea termenelor de valabilitate si asigurarea permanenta a stocului *Verificarea preturilor si actualizarea acestora in functie de promotiile existente *Asigurarea permanenta a necesarului la rafturi *Scanarea produselor la casa si eliberare bon *Incasare bani si eliberare bonuri fiscale *Utilizare casa de marcat si POS

Cerinte

*Minim 1 an experienta pe un post similar *Abilitati bune de comunicare si interactiune *Calificarea constituie avantaj Beneficii: *Pachet salarial atractiv *Posibilitatea de a avansa in functie de evolutia *Lucru intr-un mediu tanar si dinamic Persoanele interesate ne pot trimite CV-ul pe adresa de e-mail mai sus mentionata.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja