Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AVANTAJE • Plecare rapida • Incepi munca imediat • Acceptati si candidatii fara experienta • Training gratuit • Sunt acceptate si cuplurile, putand astfel sa va dublati veniturile • Cazarea este deja identificata, ieftina si la indemana • Sprijin in vederea obtinerii NINO si a deschiderii contului bancar CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA • Sarcini: depozitarea marfii, verificarea stocurilor, inventarierea bunurilor deteriorate, selectarea produselor care trebuie livrate sau incarcarea/ descarcarea marfii • Natura contractului: prestari servicii • Castigul minim este de 6.70 GBP/ ora • Numarul de ore de munca: media anuala este de 37,5 ore/ saptamana, insa se poate ajunge si la 60 ore/ saptamana • 1-2 zile libere pe saptamana, stabilite de comun acord cu beneficiarul serviciilor • Durata contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire

Cerinte

PROFILUL IDEAL: • Limba engleza la nivel mediu (conversational) • Seriozitate, comunicativitate, putere de munca si abilitati de (auto)organizare • Stare medicala generala buna COSTURI: - FARA TARIF DE MEDIERE! - FARA TARIF DE INSCRIERE - Bilet de avion - Bani de buzunar Va dorim succes, Banca de Joburi

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

100 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja