Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Vrei sa lucrezi intr-un depozit? Cautam persoane motivate, usor adaptabile, ce prospera intr-un mediu de lucru dinamic, pentru posturi vacante intr-un depozit din regiunea Noord-Brabant a Olandei. Salariul este 8.96€ brut/h pentru persoanele peste 23 ani. Daca lucrati sambata sunteti platiti 150% si duminica 200%. CAUTAM: -elevi si studenti... -femei, barbati si cupluri OFERIM: -contract de munca full time -cazare contra cost -asigurare medicala contra cost; -transport de la locul cazarii la locul de munca contra cost -ajutor in obtinerea tuturor documentelor necesare sederii in Olanda -bonusuri si premii de fidelitate -posibilitatea de a lucra ore suplimentare -avans saptamanal -suport administrativ NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE !

Cerinte

Candidatul ideal: - vorbeste limba engleza la nivel conversational - este capabil sa lucreze eficient atat individual, cat si in echipa - demonstreaza viteza si atentie la detalii - flexibilitate, rezistenta fizica Experienta anterioara in pepiniere, sere, picking, ambalare, expeditie sau productie reprezinta un avantaj. Posesia permisului de conducere categoria B constituie un avantaj personal.

50 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai