Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cerinte: • Seriozitate in respectarea programului; • Sa aveti un caracter deschis si sociabil; • Limba ENGLEZA LA NIVEL CONVERSATIONAL ESTE OBLIGATORIE; • Cont bancar nominal, cazier, dovada libera circulatie, buletin, adeverinta apt de munca, CV in engleza; Disponibilitate de a merge cu bicicleta la locul de munca • Experienta similara este un plus; • Disponibilitate in a va asigura dvs. transportul catre Olanda; Costuri deduse din salariu: • Cazare: 13,41 BRUT/ZI • Asigurare medicala: 23 euro/ saptamana - Forta fizica intrucat jobul presupune munca cu produse grele. - Descriere Job: Pentru unul dintre clientii HOBIJ, o companie olandeza foarte mare, suntem în căutare de LUCRATOR DEPOZIT. (*fara comisioane sau alte costuri ascunse). Jobul presupune munca in depozit, carat obiecte grele.. Depozitul este deschis de luni pana vineri iar lucratorii vor avea 5 zile lucratoare pe saptamana. Locatii: UDEN Va oferim: • Un job Full-Time in ture, ore suplimentare; • transport cu bicicleta; • Formare la locul de muncă; • Contract de munca olandez pe termen lung cu reinnoire lunara; Salariu cu plata saptamanala prin banca: Pentru primele 2 luni - 9,08brut/h

Cerinte

Forta fizica intrucat jobul presupune munca cu produse grele. • Seriozitate in respectarea programului; • Sa aveti un caracter deschis si sociabil; • Limba ENGLEZA LA NIVEL CONVERSATIONAL ESTE OBLIGATORIE; • Cont bancar nominal, cazier, dovada libera circulatie, buletin, adeverinta apt de munca, CV in engleza; Disponibilitate de a merge cu bicicleta la locul de munca • Experienta similara este un plus; • Disponibilitate in a va asigura dvs. transportul catre Olanda;

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai