Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Eurolife Consulting recruteaza pentru clientul sau, mare companie de produse alimentare din Kent, Anglia - Lucrator Depozit Conditii de salarizare: Turele de zi (06.00 - 22.00) sunt platite cu: 6.70 Lire Sterline Brut / Ora - pentru persoane cu sau fara experienta, nu este necesara calificarea. Turele de noapte (22.00 - 06.00) sunt platite cu: 6.90 Lire Sterline Brut / Ora - pentru persoane cu sau fara experienta, nu este necesara calificarea. Se efectueaza ore suplimentare in functie de necesitatile angajatorului, acestea sunt remunerate separat. Orele lucrate suplimentar sunt platite cu 6.90 Lire Sterline Brut / Ora, in afara zilelor de Duminica. Duminica, orele efectuate suplimentar sunt platite cu 7.60 Lire Sterline Brut / Ora. Salariile sunt achitate saptamanal (incepand cu a-2-a saptamana de lucru), in contul bancar al fiecarui salariat. - Se efectueaza in medie 40-45 ore /saptamana + ore suplimentare - Durata: Contract de munca minim 3 luni, semnat in prima zi de lucru - Timp de lucru: 8 ore minim / schimburi Cazarea este asigurata contra cost si include utilitatile, gaze, apa, caldura, curent. Se va face in regim individual/ la comun, functie de disponibilitatea camerelor, in case/apartamente cu 2-4 incaperi, unde bucataria si baia sunt la comun. Costul cazarii: 60-70 Lire/ saptamana Cazarea se afla la o distanta de maximum 15 mile de locul de munca, transportul fiind pus la dispozitie de angajator. Pentru prima saptamana de lucru, TRANSPORTUL ESTE OFERIT GRATUIT. Incepand cu a-2-a saptamana de lucru, transportul va fi contra-cost, la 6 Lire/ zi (dus-intors). Conditii de lucru: Se lucreaza in depozite apartinand lanturilor de magazine si supermarket-uri din zonele Kent si Berkshire. Job-ul consta in impachetarea produselor alimentare, asezarea acestora in cutii. Se lucreaza stand in picioare, intr-un mediu racoros (0 - 2 grade Celsius). Se ridica greutati de pana la 20 kg! Angajatorul ofera training 1-3 zile. Fiecare salariat va primi uniforma furnizata de angajator (manusi de protectie, vesta reflectorizanta, jacheta fleece).

Cerinte

Candidatul ideal: - Trebuie sa cunoasca limba engleza la un nivel mediu-conversational. - Nu trebuie sa aiba antecedente penale (se solicita cazier judiciar) - Trebuie sa fie clinic sanatos - Persoana sociabila, rabdatoare, adaptabila, amabila PUTETI APLICA SI DACA NU AVETI EXPERIENTA!

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja