Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recruitment UK este o companie de recrutare romaneasca alcatuita din staff roman si englez. Compania noastra cauta candidatii potriviti pentru posturi necalificate in depozitele unor companii de renume din Marea Britanie. Recruitment UK a ajutat in anul 2014 nu mai putin de 600 de persoane sa isi gaseasca un job in Marea Britanie. Descriere post: - realizarea de colete in depozitele unora din cele mai mari companii din Marea Britanie. - munca manuala - scanare produse - aranjare marfa in raft Beneficii: - salariu intre £6.5/ si £16/h - contract pe 6 luni cu posibilitatea de prelungire pentru persoanele potrivite In prima faza, este necesar un interviu la sediul agentiei noastre. Pentru acest lucru, persoanele interesate sunt rugate sa ataseze CV-ul in mesaj. Va multumim pentru interes si va dorim mult succes!

Cerinte

Cerinte: - persoana serioasa, responsabila, muncitoare - nu este necesara experienta, se asigura training - cunoastere a limbii engleze la nivel conventional- cerinta obligatorie

10 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja