Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR agency recruteaza candidati pentru posturile vacante din Olanda. Candidatii vor lucra in cadrul unei ferme de porci , si vor avea functia de ingrijitori . Candidatii vor avea activitati de : curatenie , vor asista la nasteri , la tratamente si in cazul castrarilor. Se incheie contract de munca pe perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire . Angajatorul ofera cazarea gratuit pe parcursul contractului . Program de lucru : 8-9 ore / zi , 6 zile / saptamana , 1 zi va fi libera pe saptamana . Salarizare : 9,81 euro /ora , se plateste la fiecare sfarsit de saptamana . Limba engleza la nivel conversational. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv pe una din adresele de email a firmei noastre , sau puteti veni la sediu cu un Cv la sediul societatii : Str. Pacii, Nr.3,Bl.S2, Sc.B ,Ap.3,Tulcea.

Cerinte

Varsta cuprina intre 20 si 50 ani , Cunostintele limbii engleze / olandeze Experienta anterioara de munca pe un post similar prezinta avantaj ; Stare buna de sanatate / fara antecedente penale.

5 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja