Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea companiei: Clientul nostru este o prestigioasa companie din domeniul Telecomunicatii. Resposabilitati: - Selecteaza marfa conform comenzilor receptionate si verifica daca pregatirea comenzilor s-a facut in mod corect in depozit, cu scopul de a respecta termenul si conditiile optime de livrare - Pregateste produsele pentru livrare conform comenzilor prin scanare, cu scopul de a respecta termenul de livrare - Verifica, inchide si eticheteaza coletele conform specificatiilor primite, cu scopul de a respecta conditiile de livrare - Incarca coletele in masinile de livrari astfel incat sa asigure integritatea coletelor cu marfa - Manipuleaza si aranjeaza marfa in interiorul depozitului, respectand regulile de stocare a produselor cu scopul de a optimiza spatiul de depozitare - Participa la descarcarea produselor la receptiile de marfa si verificarea fizica a produselor cu scopul de a confirma receptia bunurilor in depozit - Participa la inventarierea tuturor produselor, conform planului de inventariere pentru a asigura acuratetea stocului - Este responsabil, impreuna cu ceilalti membri din echipa, de integritatea valorilor, bunurilor si stocurilor din depozit astfel incat sa asigure acuratetea operatiunilor in depozit

Cerinte

- Diploma de studii medii - Autorizatia ISCIR pentru conducerea stivuitoarelor constituie un avantaj - 1-2 ani experienta in activitati similare (avantaj) - Experienta in folosirea sistemelor de scanat produse (avantaj) - Cunostinte minime de operare PC - Cunostinte minime de limba engleza - Disponibilitate pentru efort fizic moderat - Capacitate de planificare si organizare - Orientare catre client - Orientare catre rezultate - Spirit de echipa. Beneficii: - Oferta salariala motivanta - Bonuri de masa - Transport asigurat - Conditii legale de munca, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare - Posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua Daca sunteti interesat de aceasta pozitie, va rugam sa transmiteti CV-ul pe email Va rugam sa mentionati pozitia la care aplicati.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja