Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

TIG Recruitment angajeaza LUCRATORI CU EXPERIENTA IN INDUSTRIA MOBILEI in Marea Britanie!! -Tapiter; -Tragator la masina; -Asamblator cadre Aptitudini: -Buna pastrare a curateniei la locul de munca; -Performanta si acuratete; Salariu: -Salariu: 7.5£-8.00£/ ora +bonusuri (pentru productie si calitate); -Minim 39 de ore muncite pe saptamana; Se ofera: -Transport catre Marea Britanie si transferul de la aeroport sunt gratuite; -Asistenta pentru gasirea cazarii langa locul de munca; -Contract de munca permanent, direct cu compania producatoare de mobila; -Training asigurat pentru specificatiile postului; -Echipament necesar; -Incepere imediata; -Asistenta din partea consultantilor de recrutare; NU se percepe commision din partea agentiei de recrutare!!

Cerinte

-Atingerea obiectivelor; -Capacitatea de a fi mutat(a) la o operatie/apparat de lucru diferit(a) daca si cand este cazul; -Daca este cazul, ajutarea in formarea angajatilor cu munca nefamiliara (infrecvent).

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane