Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In calitate de lucrator logistica, principalele tale responsabilitati vor fi: - Etichetarea produselor conform indicatiilor si regulilor stabilite de superiorul ierarhic ; - Receptionarea si verificarea cantitativa si calitativa a produselor ; - Depozitarea produselor conform indicatiilor primite ; - Respectarea regulilor de curatenie si de igiena aferente locatiei. Beneficii : -Formare in cadrul societatii; -Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; -Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Cautam o persoana dinamica, serioasa si responsabila pentru a se alatura echipei din magazinul nostru din Arad. Pentru a reusi in aceasta misiune este nevoie de : - Experienta in domeniu - reprezinta un avantaj ; - Viteza si acuratete in executie ; - Capacitate de multitasking ; - Conditie fizica buna si disponibilitate pentru activitati repetitive; - Flexibilitate si spirit de echipa.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja