Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Cautam o persoana pentru o misiune ca lucrator rutier - manipulator greblă in Franta. Asiguram toate conditiile legale necesare: contract, asigurare medicala, transport, cazare. Angajare din martie 2017 Activitati : -Lucratorul rutier - manipulator greblă efectuează muncă manuală pentru producția de produse acoperiri "negru" (emulsii, bitum, asfalt) sau "alb". -Sarcinile sale sunt adesea condiționate de prezența uneltelor (Finisher, distribuitor), în jurul căruia funcționează, sau altfel, prin absența lor, care cauzează mai mult de lucru manual.

Cerinte

-bune abilități interpersonale și să fie capabil să lucreze în echipe. -limba franceza- nivel conversational/ mediu - abilitatea de a se muta cu activitatea in functie de santierele pe care va lucra, într-un mediu și, uneori, condiții climatice dificile. -sa cunoasca instrucțiunile de avertizare, să respecte mediul înconjurător și să asigure siguranța construcției -sa stie cum să aplice asfalt și sa regleze manual o platformă - să știe cum să toarne borduri, rigole, pavele, beton dezactivat. -sa stie sa conduca mini-mașini de construcții (talpa compactoare pentru tasat asfaltul)

3 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai