Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR Agency recruteaza candidati (femei) pentru posturi vacante in agricultura -Germania si Olanda. Candidati vor fi incadrati pe posturile de culegatori /sortatori legume si fructe ( capsuni, coacaze ,rosii ,ardei ) . Angajatorul se ocupa de intocmirea documentatiei necesare : Asigurare, deschidere cont bancar. Salarizare : Angajatorul ofera 6,70 Euro / ora . Se plateste saptamanal in cont bancar. Program de lucru : 8-9 ore /zi , 5-6 zile /saptamana , 1-2 zile libere / saptamana pentru odihna. Cazarea este asigurata de catre angajator contracost : 62 euro /Saptamana -care vor fi opriti din salariu. Limba germana / rusa / greaca contituie avantaj . Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un Cv pe una din adresele de email a firmei noastre , sau pot veni cu un Cv la sediul societatii.

Cerinte

Persoane de sex feminin; Varsta cuprinsa intre : 20-40 ani ; Cunostintele limbii germane / greaca sau rusa contituie avantaj. Stare buna de sanatate ; Fara antecedente penale; Acceptarea conditiilor oferite de catre recrutor.

20 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja