Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam LUCRATORI depozite si fabrici din Marea Britanie: - ambalatori/impachetatori - personal livrare marfa - manipulanti incarcare/descarcare marfa - ingrijitori magazin/depozit Responsabilitati: - verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc - mutarea bunurilor si produselor in depozit - semnarea actelor de livrare - consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate - selectarea si ambalarea produselor pentru expediere - sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor - alte responsabilitati.

Cerinte

Cerinte - limba engleza cel putin nivel conversational - cu sau fara experienta - barbati, femei, cupluri - atitudine buna si dorinta de munca - dexteritate buna in manipularea obiectelor Beneficii: - salariul intre 6.50 - 9.00 lire/ora (intre 1040 lire si 1500 lire/luna) - contract de munca - cazare avantajoasa identificata de catre angajator - plecare rapida - suport / asistenta pe toata perioada de acomodare. - seriozitate

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 47 persoane au aplicat deja