Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - execută manipularea, depozitarea şi conservarea bunurilor care se aduc în depozit conform procedurilor specifice şi răspunde de integritatea calitativă şi cantitativă a bunurilor manipulate; - preia fişa de incarcare (comanda) de la superiorul direct; - merge la rafturi pentru a colecta de pe acestea produsele cuprinse pe comandă; transporta aceste produse la operatorul facturare; - după scanare preia toate produsele de pe banda scannerului si le ambaleaza in cutii; - colectează materialele auxiliare care rămân neutilizate după ambalare/depozitare şi le transporta in locurile special amenajate; - informează superiorul ierahic locului de muncă imediat ce constată că nu sunt întrunite condiţiile pentru asigurarea integrităţii calitative sau cantitative a mărfurilor care intră sau ies din depozit.

Cerinte

Cerinte: - experienta in domeniu (hipermaketuri, depozite en-gross, firme de distributie); - studii gimnaziale sau studii medii; - persoana responsabila si organizata. Beneficii: bonuri de masa, decontarea abonamentului pe o linie de transport in comun.

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja