Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ucratori / Operatori Fabrici si Depozite Anglia Manipulanti marfa Depozite Anglia Personal logistica pentru lant de magazine / supermarket-uri cu distributie online din Anglia: - ambalatori/impachetatori - personal livrare marfa - manipulanti incarcare/descarcare marfa - ingrijitori magazin/depozit Plecarile au loc incepand cu 1 ianuarie 2016! Nu rata sansa sa lucrezi legal in Anglia! Responsabilitati principale: - verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc - mutarea bunurilor si produselor in depozit - semnarea actelor de livrare - consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate - selectarea si ambalarea produselor pentru expediere - sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor - alte responsabilitati Beneficii: - contract legal de munca pentru o perioada nedeterminata - salarizare intre 6.70 - 9.20 lire/ora - program de lucru intre 40 ore - 60 ore saptamanal - posibilitatea de efectuarea orelor suplimentare - identificarea unei cazari Nu rata ocazia sa muncesti legal in ANGLIA !!! Aplica la aceasta oferta, iar unul dintre consultantii nostri te va contacta pentru a iti comunica care sunt pasii urmatori ce trebuie parcursi pentru a obtine un post in Anglia.

Cerinte

Cerinte: - Limba engleza nivel mediu conversational (se vor sustine teste de limba atat din tara cat si la plasarea in Marea Britanie, ba chiar mai mult , fiecare candidat va intra in contact direct cu Partenerii britanici, in cadrul unui interviu prin conferinta Skype) - Candidati cu si fara experienta. - Barbati/femei intre 18-50 ani - Cuplurile binevenite.

20 pozitii disponibile 57 persoane au aplicat deja